عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس آرایش عروس مدل مو عروس چه مدل آرایش مو با صورت شما متناسب است؟
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 03:07

چه مدل آرایش مو با صورت شما متناسب است؟

نوشته شده توسط 
مدل آرایش مو مدل آرایش مو

صورت گرد : اگر چهره ای گرد دارید از عقب زدن موها و بیرون انداختن گوش ها دوری کنید . چون این حالت ، چهره را به مراتب گرد تر از آنچه هست نشان می دهد . باید موها را در قسمت بالای سر عقب زد و موهای اطراف صورت را جلو آورد ، به طوری که تا حدودی روی گوش ها و قسمتی از گونه را بپوشاند . برای آن که موهایتان پر پشت و چهره تان کشیده تر نشان داده شود ، باید موهای بالای پیشانی را کمی پوش داده و قسمتی از آن را روی سر جمع کرد .

 

صورت مربع شکل :در این فرم صورت موها را نباید به هیچ وجه به صورت مرتب و منظم در اطراف صورت ریخت . باید انتهای موها را در دو طرف صورت و به سمت بیرون برگرداند ، چون در این حالت نباید فرق کج باز کرد یا موها را آن قدر بلند کرد که از خط چانه پایین تر بیاید . بهترین مدل برای صورت های مربع این است که موها با فرق از طرف چپ یا راست به طور طبیعی در اطراف صورت ریخته شود ، چون این حالت عرض پیشانی را به طور مخصوصی کم جلوه خواهد داد .

 

صورت قلبی (مثلثی) :در این شکل از صورت  نباید موها را در قسمت بالای سر جمع کرد و آن را پوش داد . برای این فرم صورت باید آرایش موها را بدون فرق و گرد انتخاب کرد . موها را با انحنای آرامی بر روی گونه ها ریخت و این مدل موها ، از بزرگ نشان دادن سر و قسمت بالای پیشانی می کاهد .

 

صورت بیضی :با صورت بیضی، می توانید خود را به هر شکل که مایل هستید ، آرایش کنید . مدل بلند و کوتاه و بدون فر ، پیچ و تاب دار و دیگر مدل ها برای این صورت مناسب است ، چون این فرم صورت زیباترین فرم برای آرایش است .

 

گردآوری از : گروه عروس

خواندن 5616 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image