عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
یکشنبه, 02 فروردين 773 00:00

آرایش وگریم داماد

نوشته شده توسط 
آرایش داماد آرایش داماد

 

شما هم در برخی از عکسهای عروسی دیده اید که عروس خانم کاملاً آراسته و زیباست ولی داماد بر اثر عرق یا چرب بودن پوست برق می زند یا زیر چشمهایش سیاه و پف کرده به نظر می آید

و یا اگر صورتش را اصلاح کرده ، دورنگ متفاوت به وجود آمده که ناشی از سبزرنگ بودن جای ریش است و مواردی مثل این .

 

آرایش آقایان برای جشن ازدواج به همان مفصلی آرایش خانمها نیست بلکه کاملا محو و بی رنگ است و بیشتر جنبه همرنگ کردن و متعادل سازی اجزاء صورت را دارد به این صورت که نواحی اصلاح شده صورت و گودی و سیاهی زیرچشم با نواحی دیگر پوست همرنگ می شود.

آرایش داماد به شکلی است که هیچ کس متوجه آن نمی شود و بیشتر به این خاطر انجام می شود که صورت داماد برای گرفتن عکس با عروس هماهنگ تر شود چون به هر حال زیر فلاش دوربین های عکاسی تمام خطوط و لکه ها و دورنگی های صورت بیشتر به چشم می آید.

کارهایی که بهتر است برای آرایش وگریم تان انجام دهید.

1- کوتاهی مو و انتخاب مدل مناسب.  یک هفته قبل از مراسم مدلی ویژه دامادیتان انتخاب کنید وموهایتان را بزنید که البته هم زیبا باشد وهم برازنده شما در روز دامادی ،یادتان باشد وقت تست کردن مدل های عجیب وغریب نیست .

2- برداشتن موهای اضافی روی گونه و پیشانی در صورت لزوم و تست گریم دو روز قبل از مراسم.

3- پاکسازی پوست واصلاح صورت.اگر در صورتتان جوش های ریز یا لک هست و یا پوستتان افتاده حتما پاکسازی کنید بسیار صورتتان را با نشاط می کند.

4- گریم دامادی. در گریم ایراد و نکته منفی که در صورتتان هست برطرف کنید و هیچ کار غلو ی انجام ندهیدداشتن  صورت مردانه جذابیت شما را بیشتر می کند.

 

تهیه شده توسط گروه عروس

خواندن 7501 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image