عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس آرایش و لباس داماد کت و شلوار داماد بورس خرید کت و شلوار داماد در تهران
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 03:07

بورس خرید کت و شلوار داماد در تهران

نوشته شده توسط 

شايد خوشايند‌ترين كار براي داماد، خريد همين يك قلم جنس باشد و چه بهتر است كه با بورس ها ومراکز خرید آن آشنا شده تا از خرید آن همیشه خاطره ای عالی داشته باشید.

در بين برند‌هاي داخلي كه كت و شلوار مردانه ارائه مي‌دهند مثل ايكات، هاكوپيان، گراد و...به راحتي مي‌توانيد با قيمت مناسب يك دست کت وشلوار دامادي زيبا و مناسب پيدا كنيد. البته در اين ميان برندهاي خارجي هم هستند كه قيمت‌هاي فضايي دارند و اين هم به ‌دليل نام برند يا احيانا جنس پارچه و برشي است كه اختصاصي آن شركت توليدي كرده است.

اگر هم در مراسمي مثل بله بران يا نامزدي، پارچه‌اي به آقاي داماد هديه داده‌اند مي‌توانيد همان پارچه را به خياط بدهيد تا لباس دامادي دلخواه‌تان را آماده كند. مزد دوخت يك دست كت‌وشلوار مردانه از 150 هزار تومان شروع مي‌شود و معمولا تا حدود 400 هزار تومان نوسان دارد.در خیابان جمهوری بعد از چهارراه علائ الدین بورس کت وشلوار دامادی است که سفارش هم می گیرند. از ايستگاه مترو امام خميني‌ (ره) كه پياده شويد، حدود 100 متر آن طرف‌تر، راسته كت وشلوار فروشي‌ها شروع مي‌شود. دست‌تان براي انتخاب حسابي باز است. البته تنوع قيمت در باب‌همايون بيشتر است.  در آن سوي تهران هم ميرداماد پر از فروشگاه‌هاي مختلف است. پير كاردين،گراد و هاكوپيان جزو معروف‌ترين برندهاي كت و شلوار مردانه هستند و ال‌سي من در پاسداران نيز به راحتي در مسير گشت و‌گذار شما قرار مي‌گيرد. فروشگاه ماتادور هم ارائه‌دهنده برندهاي مختلف معتبري مثل «چنلي» و «كارلو پينياتلي» است.

اگر هم برند خاصي را مد نظر داريد و نمي‌خواهيد به سراغ بقيه برندها برويد مي‌توانيد سري به سايت برند محبوب‌تان بزنيد و نزديك‌ترين فروشگاه به محل زندگي‌تان را انتخاب كنيد.
  برندهاي ايتاليايي ارائه‌دهنده كت و شلوار كه قيمت‌هاي‌شان از حدود 2 الي 5 ميليون تومان شروع مي‌شود. برند معتبر (زنيا)جزو بهترين برندهاي ارائه‌دهنده اين لباس‌هاست كه به‌خصوص براي افرادي كه بسيار خوش‌پوش هستند مناسب است.

خواندن 1301 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image