عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس آرایش و لباس داماد کت و شلوار داماد شیک ترین مدل های کت و شلوار داماد رنگ تیره
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 03:07

شیک ترین مدل های کت و شلوار داماد رنگ تیره

نوشته شده توسط 

انتخاب کت وشلوار به اندازه لباس عروس اهمیت دارد اگرچه داماد ها به اندازه خانم ها وسواس به خرج نمی دهند اما درنظر بگیرید زیبایی یک عروس در کنار دامادی شیک پوش چه قدر مثال زدنی میشود.

در کنار مدلها توضیحی داده شده تا بتوانید انتخابی بهتر داشته باشید امیدواریم که در انتخابتان شریک باشیم.

دراین مجموعه رنگ های تیره کت وشلوار قرار دارد در نظر داشته باشید. اگر کمی چاق هستید ویا قدتان بلند است از بهترین انتخاب های شما رنگ تیره است هم در کنار لباس سفید عروسی جلوه خاصی به شما میدهد و هم لاغرتر به نظر می رسید.

 


 

 

 

کت سه دکمه: یک گزینش عالی برای مردان بلندتر از1.8 متراست. این دکمه ها باعث می شود که عرض سینه زیاد شود و درضمن باعث می شود که شما در عین راحتی شیک و رسمی به نظر آیید.

 

 

 

کت های ۲ دکمه: برای مردان چاق و کوتاه مناسب ترند قرارگرفتن اولین دکمه کت شما در وضعیت پایین تر ،خطوط بلندی را ایجاد می کندو بدن شما را کشیده تر نشان می دهد.

 

 

 

کت تک دکمه: برای مردان لاغر اندامی که می خواهند شیک به نظر برسند بسیار مناسب است.اگر لاغر هستید یادتان باشد کراوات باریک نزنید

 

 

 

داماد های قد بلند:عمده مشکلی که ممکن است در انتخاب کت وشلوارتان داشته باشید آستین کت هاست که فقط با دراپ 8 قابل حل است که البته در خیلی از موارد آستین های بلند پیراهنها با دکمه سر دست که از زیر کت نمایان است مشکل کوتاهی آستین کت را حل میکند!دکمه سردست‌هاي براق و رسمي، به تيپ شما حالت رسمي‌تري مي‌بخشند و شما را شيک‌تر نشان مي‌دهند.

 

 

 

اگر به دنبال متفاوت بودن در عروسیتان هستید می تونید از کراوات وجلیقه ست انتخاب کنید ازمدلهای جدید است که در کنار تک بودن بسیار زیباست.

خواندن 329 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image