عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس آرایش و لباس داماد کت و شلوار داماد راهنمای انتخاب کت و شلوار برای داماد های قد بلند
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 03:07

راهنمای انتخاب کت و شلوار برای داماد های قد بلند

نوشته شده توسط 

همانقدر که لباس عروس مهم است به همان اندازه لباس داماد نیز اهمیت دارد شما نیز باید در کنار عروستان بدرخشید.

به این چند مورد نیز در انتخاب کت وشلوارتان توجه کنید مطمئنا با رعایت آنها دامادی مثال زدنی می شوید.

 با داشتن قد بلند بسیاری از مشکلاتتان برای انتخاب کت وشلوار حل می شود با در نظر داشتن این نکات هم شیک پوشیتان را صد چندان کنید.

 

رنگ کت وشلوار:براي انتخاب کت و شلوار دامادي به سراغ رنگ‌هاي رسمي مشکي، سرمه‌اي و يا زغالي‌ تيره برويد. اين رنگ‌ها در تضاد با لباس سپيد عروس هستند و جلوه بيشتري به شما در جشن ازدواج‌تان مي‌بخشند.
اگر يکي از رنگ‌هاي تيره را براي کت و شلوار دامادي‌تان انتخاب کرده‌ايد حتما براي پيراهن زير آن سراغ رنگ‌هاي روشني مانند سفيد يا آبي روشن يا خاکستري روشن برويد.

 

تعداد دکمه کت: کت سه دکمه یک گزینش عالی برای مردان بلندتر از1.8 متراست. این دکمه ها باعث می شود که عرض سینه زیاد شود و درضمن باعث می شود که شما در عین راحتی شیک و رسمی به نظر آیید.

 

چاک کت:از کت دو چاک استفاده کنید چون اکثرا" افراد بلند قد کمر باریکتری نسبت به شانه شان دارند . استفاده از کت دو چاک باعث تناسب بیشتری بین کمر و شانه تان می شود و اصطلاحا" از لق زدن پایین کت می توانید جلوگیری نمایید. دراپ مناسب شما 8 میباشد.منظور از دراپ تفاوت سایز کت با شلوار است.یعنی کت با سایز 52 وشلوار باسایز44

عمده مشکلی که ممکن است در انتخاب کت وشلوارتان داشته باشید آستین کت هاست که فقط با دراپ 8 قابل حل است که البته در خیلی از موارد آستین های بلند پیراهنها با دکمه سر دست که از زیر کت نمایان است مشکل کوتاهی آستین کت را حل میکند!دکمه سردست‌هاي براق و رسمي، به تيپ شما حالت رسمي‌تري مي‌بخشند و شما را شيک‌تر نشان مي‌دهند.

و در پایان، در روز خرید کنید زیراخرید کردن هنگام غروب آفتاب باعث می شود رنگ برخی از لباس ها را اشتباه تشخیص دهید؛ به همین دلیل ممکن است پس از خرید، از انتخاب خود پشیمان شوید.

خواندن 286 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image