عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس آرایش و لباس داماد کت و شلوار داماد راهنمای انتخاب کت وشلوار برای داماد های چاق
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 03:07

راهنمای انتخاب کت وشلوار برای داماد های چاق

نوشته شده توسط 

اگر چاق هستید و با رژیم هایی که گرفته اید نیز هنوز هم چاق به نظر می رسید  این مقاله را حتما بخوانید مطمئنا کمک زیادی می کند تا بتوانید دامادی بزازنده وشیک پوش باشید.

 

اول از همه رنگ کت وشلوارتان :براي انتخاب کت و شلوار دامادي به سراغ رنگ‌هاي رسمي مشکي، سرمه‌اي و يا زغالي‌ تيره برويد. اصولا کت و شلوارهایی که پارچه های براق دارند شما را چاق تر از چیزی که هستید نشان می د هند آقایان چاق بهتر است از کت و شلوارهایی با رنگ های تیره و مات استفاد ه کنند . اگر کت وشلوارتان راه راه باریک هم داشته باشد عالیست.

 

تعداد دکمه کت:از کت های یک یا ۲ دکمه بخرید .اگر قد بالاتنه شما نسبت به پایین تنه کوتاه تر است باید کت هایی با یقه باز و برگردان یقه بلند و کراوات باریک بپوشید.

یادتان باشد از کت هایی که دو طرف دکمه دارند نپوشید عرض شانه هایتان را بیشتر نشان می دهد که جلوه خوبی ندارد.

 

چاک کت: کت های پشت چاک د ار به خصوص اگر ۲ چاک در پشت د اشته باشند ، برای افراد درشت هیکل مناسب نیستند . چون چاک های پشت جلب توجه می کند و درشت بودن هیکل بیشتر به چشم می آید.
برش کت هم مهم است. بعضی کت ها به طور کامل د ر قسمت کمر جذب می شود ولی انواع د یگر از زیر بغل تا نزدیک ران پا برشی راسته د ارد . برش های راسته برای مردان با اندام و بالاتنه درشت تر مناسب تر است.

 

این موارد را نیز فراموش نکنید


دکمه سردست‌هاي براق و رسمي، به تيپ شما حالت رسمي‌تري مي‌بخشند و شما را شيک‌تر نشان مي‌دهند. اگر يکي از رنگ‌هاي تيره را براي کت و شلوار دامادي‌تان انتخاب کرده‌ايد حتما براي پيراهن زير آن سراغ رنگ‌هاي روشني مانند سفيد يا آبي روشن يا خاکستري روشن برويد

خرید کردن هنگام غروب آفتاب، باعث می شود رنگ برخی از لباس ها را اشتباه تشخیص دهید؛ به همین دلیل ممکن است پس از خرید، از انتخاب خود پشیمان شوید، پس مراقب باشید تا حد امکان از خرید کردن هنگام غروب آفتاب خودداری کنید.

کراوات زرق وبرق دار نزنید در کل یادتان باشد براق بودن لباسهایتان هیکل شما را بیشتر در دید قرار می دهد .

ساعت باریك به دست نكنید.

 

 

تهیه شده توسط گروه عروس

خواندن 358 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image