عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس آرایش و لباس داماد کت و شلوار داماد راهنمای انتخاب کت وشلوار برای داماد های لاغر
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 03:07

راهنمای انتخاب کت وشلوار برای داماد های لاغر

نوشته شده توسط 

اگر لاغر هستید وهنوز کت وشلوار مورد پسندتان را پیدا نکردید، دیگر نگران نباشید، این چند مورد را در خرید کت وشلوارتان در نظر داشته باشید تاهمه شیک پوش بودنتان را تصدیق کنند.

رنگ کت وشلوار:کاملا بدیهی است که رنگ های روشن شما را چاق تر نشان میدهد پس بهتراست از رنگ های روشن انتخاب کنید جنس پارچه نیز اگر براق باشد باعث درشت نمایی شما می شود

تعداد دکمه کت: کت تک دکمه برای مردان لاغر اندامی که می خواهند شیک به نظر برسند بسیار مناسب است. اگر شما قصد خرید کت یک دکمه را دارید در نظر داشته باشید که این کت برای بسیاری از موقعیت ها مناسب نیست.اما برای شما در شب عروسیتان از بهترین گزینه هاست.

 

چاک کت:افراد لاغر با قد بلند باید از کت دو چاک استفاده کنند چون اکثرا" افراد لاغر کمر باریکتری نسبت به شانه شان دارند و استفاده از کت دو چاک باعث تناسب بیشتری بین کمر و شانه شان می شود و اصطلاحا" از لق زدن پایین کت می توانند جلوگیری نمایند. دراپ مناسب این اندام شماره 8 میباشد.

این موارد را نیز فراموش نکنید


1. دکمه سردست‌هاي براق و رسمي، به تيپ شما حالت رسمي‌تري مي‌بخشند و شما را شيک‌تر نشان مي‌دهند. اگر يکي از رنگ‌هاي تيره را براي کت و شلوار دامادي‌تان انتخاب کرده‌ايد حتما براي پيراهن زير آن سراغ رنگ‌هاي روشني مانند سفيد يا آبي روشن يا خاکستري روشن برويد

2.یادتان نرود کراوات باریک نزنید .

3.خرید کردن هنگام غروب آفتاب، باعث می شود رنگ برخی از لباس ها را اشتباه تشخیص دهید؛ به همین دلیل ممکن است پس از خرید، از انتخاب خود پشیمان شوید، پس مراقب باشید تا حد امکان از خرید کردن هنگام غروب آفتاب خودداری کنید.

 

تهیه شده توسط گروه عروس

خواندن 318 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image