عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس برنامه ریزی عروس تالار،باغ و تشریفات عروسی مهم ترین نکات اساسی برای انتخاب باغ و یا تالار عروسی
شنبه, 26 اسفند 1391 14:07

مهم ترین نکات اساسی برای انتخاب باغ و یا تالار عروسی

نوشته شده توسط 
باغ و تالار عروسی باغ و تالار عروسی

10نکته مهم برای انتخاب محل برگزاری جشن عروسی  

 

تاریخ رزرو تالار و باغ : پس از مشخص شدن تاریخ جشن عروسی هرچه زودتر برای جلوگیری از استرس های احتمالی جهت انتخاب و رزرو محل جشن اقدام نمایید.(6ماه قبل از جشن زمان پیشنهادی ماست)

تعداد مهمانان و ظرفیت تالار و باغ : تعداد مهمانان یکی از مهمترین معیارهای انتخاب است. باید تعداد مهمانان و ظرفیت سالن کاملا هماهنگ باشد یک سالن با ظرفیت بیشتر ، مهمانی شما را خلوت و خالی نشان می دهد و بالعکس ظرفیت کمتر نیز از زیبایی و پذیرایی مناسب می کاهد.

تالار یا باغ؟  محل جشن شما تالار و یا باغ باشد تصمیم با شماست اگر سبک جشنتان صمیمانه و دوستانه تر است باغ انتخاب بهتری است و اگر مجلس کمی رسمی است تالار مناسب تر به نظر می آید.

 

هزینه اجاره محل جشن عروسی : بودجه شما نسبت به انتخاب محل برگزاری جشن حرف ا

ول را می زند . در برخی مواقع هزینه ها فقط شامل : هزینه ورودی و هزینه غذا و پذیرایی میشود . ولی برخی از آنها خدمات دیگری را نیز ارائه میدهند نظیر: موزیک ، گل آرایی ، آتش بازی ، نورپردازی و...

سطح دسترسی و موقعیت جغرافیایی : سطح دسترسی محل جشنتان را بسنجید آدرس و ترافیک راه را برای مهمانان در نظر بگیرید . این نکته در رسیدن مهمانان به جشن و شروع و خاتمه به موقع برنامه های شما موثر است

امکانات آن را بسنجید : این امکانات برای رفاه حال مهمانان شما بسیار مهم است مانند: ظرفیت پارکینگ ، سرویس های بهداشتی ، مدل و روکش میز و صندلی ها ، بلندی سقف سالن ،سیستمهای سرمایشی و گرمایشی آن ، داشتن نور کافی و ..

خدمات ویژه : جایگاه عروس و داماد ، میز شام عروس و داماد یکی دیگر از نکاتی است که دارای اهمیت است و در عکسها و فیلم جشن شما همیشه باقی می ماند همچنین اگر مجلس عقد نیز قبل از جشن دارید باید اتاق عقد و جایگاه سفره عقد را در نظر بگیرید.

خدمات پذیرایی: درمورد گروه پذیرایی کننده سوال کنید. نوع برخورد آنها و حتی پوششان بسیار مهم است همچنین ظروف میوه و شیرینی و شام که قرار است در مهمانی شما برای پذیرایی استفاده شود .

تست غذا :اگر می توانید حتما غذای تالار و یا باغ را تست کنید و کیفیت آن را بسنجید . خودتان خوب میدانید شام عروسی بحث برانگیزترین بخش عروسی است در انتخاب و تنوع منوی آن نیز دقت کنید.

سرکشی نهایی: یک روز قبل از جشنتان به محل برگزاری سری بزنید و یا کسی را بفرستید تا خیالتان راحت شود که همه چیز مرتب و طبق برنامه است .

 

نوشته شده توسط : گروه عروس

خواندن 3523 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image