عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس برنامه ریزی عروس تالار،باغ و تشریفات عروسی این کارها را به موسسات تشریفات بسپارید
شنبه, 26 اسفند 1391 14:06

این کارها را به موسسات تشریفات بسپارید

نوشته شده توسط 
موسسات تشریفات موسسات تشریفات

عروسی کامل با یک ایده شروع می شود می آید ،دکوری جدید برای تابستان، پاییز، زمستان و بهارشاید می تواند از مواردی باشد که عروسیتان را به یاد ماندنی کند. وبهترین گزینه برای اجرای ایده های شما موسسات خدمات مجالس و تشریفات هستند.

البته هزینه ها را در نظر بگیرید  . شما باید بدانید که دقیقا چقدر می خواهید خرج کنید. یک دفترچه یا فایل کامپیوتری مخصوص مخارج جشن درست کنید و کلیه هزینه ها را یادداشت کنید و در واقع بودجه و هزینه تان را مدیریت کنید.کلیه کارهایی را که می توانید به موسسات تشریفات وخدمات مجالس برای این مهم ترین شب زندگیتان بسپارید.

محل برگزاری(باغ؛ویلا؛سالن اجتماعات...)


نورپردازی محوطه و پذیرایی و نورآرایی(آتش بازی، ریسه ریز رنگی و سفید؛شوتهای رنگی دالان نور؛ راهرو نور؛ نور زیر میز شام؛ نور زیرمیزهای گرد.. )


گل آرایی(میزهای گرد با سبدهای مخصوص گل و میوه ؛‌ گل میزشام ؛ جایگاه عروس و داماد ؛ گل آرایی نرده ؛ گل ارایی استخر و تیوپ گل ؛ گل فرفروژه ایستاده ورودی ؛ گل آرایی ستون و دیواره ؛ شمعدانهای کریستال ،  آرك بادكنك)


میوه آرایی حرفه ای


ماشین عروس(قدیمی و جدید)


فیلم برداری؛ عكاسی ؛ آتلیه ؛ ویدئو پرژكشن


موزیك پاپ؛Dj ؛ موزیك سنتی و سیستم صوت و نورپردازی و رقص نور مه مصنوعی

 

سفره عقد؛جایگاه عروس و داماد

 

كیك عروسی

 

 چایخانه سنتی ویا كافی شاپ

 

خدمات(بخاری ؛ كولر آبی و كولرگازی و هواساز، موتوربرق و همراه و ژنراتور بزرگ، فرش و كناره و كناره تشریفات،انواع صندلیهای چوبی و چرمی ؛ستون ارایی كاذب و دیواره آرایی كاذب،حریرآرایی چادر و داربست و خیمه وآلاچیق و سازه های نمایشگاهی، نگهبان پاركینگ و جلوی درب ،راهرو تشریفات، مشعل تشریفات)

 

گردآوری توسط گروه عروس

خواندن 2586 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image