عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
شنبه, 19 اسفند 1391 11:11

دسته گل مصنوعی یا طبیعی

نوشته شده توسط 
دسته گل مصنوعی دسته گل مصنوعی

اگر شما هم بین انتخاب یک دسته گل طبیعی یا مصنوعی مردد هستید باید مزایا ومعایب هر کدام از آنها رو بررسی کنید .مزیت اصلی دسته گل طبیعی تازگی وطراوت گلهاست که واقعا زیباست.اما از بزرگترین عیب های آن این است که زود خراب می شوند وشما نمی تونید آنها را به یادگار داشته باشید.

دسته گل مصنوعی انتخاب خوبی است برای کسی که می خواهد دسته گل عروسی را برای چندین سال نگه دارد.برای اینکه دسته گل تان زیاد با گل های طبیعی فرقی نکند می توانید از گل های لمسی استفاده کنید این گل ها نوعی از گل های مصنوعی  جدید هستند که حتی وقتی لمسشان هم می کنید مطمئن نیستید طبیعی است یا مصنوعی .در این صورت شما یک دسته گل زیبا دارید که برای همیشه می توانید آنهارا به عنوان یادگاری نگه دارید.

دسته گل مصنوعی را می توانید دقیقا به مدلهایدسته گل طبیعی انتخاب کنید.به شکل بازوئی،دست بندی،آبشاری یا گرد که محبوبت ترین مدل دسته گل است . مدل دسته گل کاملا بستگی به هیکل شما دارد.اگر شما ریز نقش هستید بسیار اشتباه است که دسته گل بزرگ انتخاب کنید زیرا باعث می شود شما ریزنقش تر به نظر برسید و دسته گل کوچک  برای  کسی که درشت است اصلا خودش را نشان نمی دهد.

یادتان نرود اگر میخواهید دسته گل عروسی مصنوعی داشته باشید حتما گل هایی را انتخاب کنید که در آن فصل وجود دارند . بهترین مزیت دسته گل مصنوعی ماندگاری آن است تصور کنید به نوه هایتان نیز دسته گل و لباستان رانشان دهید  البته دسته گل مصنوعی  در عکسها  نیز خیلی خوب به نظر می رسند ..

به تازگی دسته گلهای کریستال ومروارید هم به بازار آمده است که رقابت بین دسته گل طبیعی ومصنوعی را زیادتر می کند.

بسیاری از نوعروسان ترجیح می دهند از دسته گل های مروارید وکریستال استفاده کنند که هم متفاوت باشد هم ماندنی

 انتخاب باشماست.

 

نوشته شده توسط گروه عروس

خواندن 7683 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image