عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس برنامه ریزی عروس سفره عقد راههایی برای درست کردن جای حلقه /عکس
شنبه, 17 فروردين 1392 17:43

راههایی برای درست کردن جای حلقه /عکس

نوشته شده توسط 
راههایی برای درست کردن جای حلقه /عکس راههایی برای درست کردن جای حلقه /عکس

چنانچه جاي حلقه را براي انگشتر نشان بله‌برون در نظر داريد بهتر است جاي حلقه خيلي بزرگ نباشد و در آن نيز بسته شود.زيرا معمولا انگشتر نشان پس از توافق به شكل هديه‌اي غافلگير‌كننده اهدا مي‌شود، ولي براي جشن نامزدي حلقه‌ها بايد نمايان باشند تا همگان حلقه ابدي تعهد عروس و داماد را ببينند.

مي‌توانيد جعبه‌هاي حلقه را در يك سيني مناسب قرار دهيد و اطراف سيني را با گل طبيعي تزئين كنيد. در كف سيني كنار حلقه‌ها هم از مرواريد، شمع يا گلبرگ ​ استفاده كنيد. سپس سيني را روي ميز نامزدي قرار دهيد.


جاي حلقه به شكل بالشتك

 

اين مدل جاي حلقه متداولترين جاي حلقه در تمام دنياست كه هركس بنا به ميل خود آن را ساده يا با تزئينات بيشتر استفاده مي‌كند كه در اينجا چند مدل آن نشان داده شده است.


براي درست‌كردن اين جاي حلقه يا از كوسن‌هاي كوچك آماده استفاده كنيد يا خودتان به اندازه دلخواه كيسه‌اي مربع شكل بدوزيد و داخل آن را با پشم شيشه كاملا پر كنيد و روي آن تزئين كنيد. معمولا يك يا دو روبان بلند روي بالشتك دوخته مي‌شود تا حلقه‌ها داخل آن قرار بگيرند و روبان‌ها گره زده شوند.


اگر در سرمه‌دوزي، منجوق‌دوزي، گلدوزي يا روبان دوزي مهارت داريد مي‌توانيد با دوختن آنها روي بالشتك طرح‌هاي زيبا و ارزشمندي به وجود بياوريد و آن را سال​ها به يادگار نگه داريد يا مي‌توانيد يك


رنگ روبان دلخواه از دو طرف بالشتك عبور دهيد و درست در وسط بالشتك يك گل تخت همرنگ با روبان قرار دهيد يا از تورهاي گوناگون براي اطراف و روي بالشتك استفاده كنيد و در آخر با روبان و گل‌هاي ريز آن را تزئين كنيد.

 

جاي حلقه به شكل قلب


ابتدا الگويي به شكل قلب به اندازه دلخواه روي كاغذ دربياوريد. سپس پارچه را بريده و بالشتك را به همان شكل آماده كنيد.


گل‌هاي پارچه‌اي نازك و كوچك را در تمام سطح بالشتك دوخته يا بچسبانيد. سپس در داخل هر گل يك عدد مرواريد قرار دهيد. دو عدد پاپيون با دنباله‌هاي بلند به رنگ دلخواه آماده كنيد.


يكي از پاپيون‌ها را پهن و دومي را از روبان متوسط انتخاب كنيد. آنها را در وسط بالشتك ثابت كنيد و سپس دو عدد روبان باريك براي حلقه‌ها را نيز در كنار آنها بچسبانيد. ​آخر دو غنچه گل را در وسط پاپيون‌ها قرار دهيد

گردآوری توسط گروه عروس

خواندن 7918 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image