کیک و کارت عروسی http://arus.ir Fri, 19 Jul 2019 17:42:17 +0430 MYOB fa-ir نکته هایی مهم قبل از سفارش کیک عروسی http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/895-نکته-هایی-مهم-قبل-از-سفارش-کیک-عروسی.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/895-نکته-هایی-مهم-قبل-از-سفارش-کیک-عروسی.html نکته هایی مهم قبل از سفارش کیک عروسی

 

هر فرد در طول زندگی‌اش بارها كیك و شیرینی خریده و خورده ولی این باركیك و شیرینی با بقیه فرق دارد. شیرینی که این بار می خرید، شیرینی عروسی شماست و قرار است کام ده ها نفر را شیرین کند!

نكات مهمی در این مورد وجود دارد. یكی از ویژگی‌هایی كه كیك عروسی را از دیگر كیك‌ها متمایز می‌كند تعداد طبقات آن است. این تعداد، عدد یا فرمول خاصی ندارد ولی چیزی كه در این تصمیم‌گیری تاثیر دارد تعداد مهمانان است.

 

قنادان بهترین افرادی هستند كه می‌توانند شما را راهنمایی كنند با چه تعداد مهمان چند كیلو كیك یا شیرینی نیازدارید.

 

توجه داشته باشید كه بزرگ‌ترین كیك یك‌طبقه‌ای كه شكل و حجمی زیبا داشته باشد بیشتر از 6 كیلو نمی‌شود و معمولا برای مراسمی مثل ازدواج مرسوم نیست كه كیك یك طبقه باشد بلكه كیك های دو سه طبقه هم زیباست، هم متناسب با تعداد مهمانان می‌تواند یكی از انواع دسر‌هایی باشد كه همراه شام سرو می‌شود.


در تهیه كیك معمولا مواد مختلفی به‌عنوان مخلفات اضافه می‌شود كه طعم و مزه خاصی به كیك می‌دهد؛ این مواد می‌تواند موز، آناناس، گردو یا شكلات باشد. توجه كنید میوه‌هایی مثل موز و آناناس ممكن است به‌دلیل برش خوردن و فاصله زمانی تهیه تا مصرف تغییر رنگ دهند پس بهتر است از آن‌ها بگذرید و انواع مغزها یا شكلات‌ها را انتخاب كنید.

 

 

در آلبوم مدل كیك گاهی نمونه‌هایی را می‌بینید كه با گل طبیعی تزئین می‌شوند؛ شما می‌توانید برای این كار گلی هماهنگ با گل دست‌تان به شیرینی‌فروشی سفارش دهید تا هارمونی زیبایی داشته باشد. نكته‌ای كه باید به آن توجه كنید این است كه برگ‌های گرد دار جزو این گل‌ها نباشد، چون با هر حركتی میزان زیادی از آن روی سطح كیك پخش می‌شود و آن را غیرقابل خوردن می‌كند. توجه داشته باشید كه كیفیت كیك را فدای زیبایی‌اش نكنید.

 

اگر میزان كیك شما زیاد باشد، می‌توانید بعد از غذا از آن به‌عنوان دسر استفاده كنید. یعنی دسر را از منوی غذایی‌تان حذف كنید و بخواهید كه مهمانداران كیك را بین مهمانان تقسیم كنند.

 

 

 

شیرین كام باشید

غیر از كیك عروسی، شیرینی هم جزو جدایی‌ناپذیر میزهای پذیرایی است ولی این‌كه این شیرینی‌‌تر باشد یا خشك به سلیقه و تمایل میزبان بستگی دارد. شیرینی تر به دلیل نقل و انتقال و نگهداری بسیار سخت و دردسر آفرین معمولا برای مراسم ازدواج سرو نمی شود. کمتر خورده می شود و معمولا بعد از مراسم اضافه می آید. معمولا در مجلس عروسی به دلیل وجود كیك در كنار آن، استقبال كمی از شیرینی تر می‌شود.

 

 

 

 

 

اما شیرینی خشك

تنوع بیشتری دارد و می‌تواند هر نوع سلیقه‌ای را راضی كند. حمل‌ونقل آن خیلی آسان است و نیازی به نگهداری در یخچال ندارد. البته كمی سنگین است و ممكن است با توجه به وزن، تعداد كمتری را شامل شود كه این مورد هم با مشورت با قنادان كاملا قابل حل است. شما برای برنامه‌های روز آینده نیازی به سفارش مجدد ندارید و می‌توانید از باقی مانده آن برای پذیرایی مجدد استفاده كنید.

 

 

شیرینی های محلی

 

شاید ترجیح دهید از شیرینی های محلی خودتان در مراسم استفاده کنید. این رسم بسیار عالی است و می تواند مراسم شما را برای مهمانانتان جالب تر کند. معمولا از کلمپه، باقلوا و شیرینی های سنتی نظیر آنها در مراسم استفاده می کنند و اگر به عنوان شیرینی دوم باشند، به تك‌تك مهمانان تعارف خواهند شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:04 +0430
متن های فانتزی کارت عروسی http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/882-متن-های-فانتزی-کارت-عروسی.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/882-متن-های-فانتزی-کارت-عروسی.html متن های فانتزی کارت عروسی

ما دو خانواده بسیار محترم، تصمیم گرفتیم دختر را عروس و پسرمان را داماد کنیم و بفرستیم خانه بخت تا هم خودمان از دستشان راحت شویم و هم خودشان مزه زندگی را بچشند.
پاشید، بیایید و این دو کبوتر عاشق را دست به دست بدهید تا بروند سر خانه و زندگیشان.
)
حالا اگر کبوتر نبودند، شما می‌توانید قمری هم حساب‌شان کنید.(
بزم ما روز دوشنبه است و ۴نوع غذا سفارش دادیم، فقط وقتی خوردید و رفتید نگویید ترش بود یا شیرین، شور بود یا بی‌نمک! حساب کنید کلی پول بابت اطعمه داده‌ایم. میوه هم چند برابر مهمانان ابتیاع شده تا به همراه شیرینی و شربت میل کنید.
ما که راضی به زحمت نیستیم، ولی حالا که شما می‌خواهید کادو بیاورید، کادوی درست و درمون بیاورید تا ما پشت سرتان حرف نزنیم! در ضمن این نور دیده‌‌ها را شما فعلاً نیاورید… بعداً ما از خجالتشان درمی‌آییم.

***************************

شتری است که در خانه همه می‌خوابد
در خانه ما هم خوابید خب
حالا مال ما یک کمی بد فرم‌تر بوده،
از نامزدی به ازدواج رسید
پیش می‌آید دیگر!
شما هم خبطی مرتکب شوید،
بیایید دور هم، همدیگر را می‌بینیم و شوخی می‌کنیم
می‌خندیم،
حال می‌دهد به جان شما
غذای خوب هم سفارش داده‌ایم، میوه درجه یک هم ایضاً،
فقط ما این همه خرج کرده‌ایم، شما جوگیر نشوید کادوی گران بخرید
همان یک سکه کافیست، البته ما به نیمش هم راضی هستیم.
در ضمن، جمع بزرگونه است
دلبندانتان فعلاً در منزل بمانند تا وقتی دلبند ما به دنیا آمد برای تولدش دعوت کنیم.

****************************

یادتونه بچه بودیم میگفتید عروسیتون

حالا عروسیمونه قدمتون روی چشم

فقط تورو خدا پاشین بیاین ، تازه پذیرایی هم میشین گفتیم شام بدن بهتون

راستی آدرسشم بدم بهتون بعدش نگید دعوت کردن آدرس ندادن

*************************

نام فیلم: مجردها به بهشت نمی‌روند
برداشت اول و آخر: تکرار ندارد
تاریخ اکران: روز جشن عروسی
سانس ویژه: از ۷شب تا نیمه شب
کارگردان: پدران و مادران خسته از دست فرزند
بازیگر نقش اول مرد:‌ آقا داماد
بازیگر نقش اول زن: عروس خانم
موزیک و موسیقی: دی‌جی آشنا
با تشکر از حضور بموقع عاقد
بازیگران سیاهی‌لشگر: خانواده‌ها، دوستان و آشنایان
قصه تکراری از اونجایی شروع می‌شه
قصه ما از اونجایی شروع می‌شه
که دخترخانم و آقا پسر عروسیشون به‌پامی‌شه
هر چی بگین سور و سات فراوونه
شیرینی و شام، ساز و دهل که میزونه
اونی که کمه تو قصه شون شمایین
حتماً تشریف بیارین
ما عکاس و فیلمبردار داریم شما زحمت نکشین
نکته: موقع ورود عروس و داماد میوه پوست نکنید چون چسب‌زخم نداریم.

***********************

 

گل نیارید چون خودتعون گلید

تعریف عروس رو نکنید چون داماد از بل اون رو ستایش کرده

بچه نیارید چون خوابش می پره

مجلس را گرم کنید چون از خودتونه

در ضمن به داماد دلداری ندید چون آب از سرش گذشته.

 

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:15 +0430
متن جالب برای کارت عروسی-01 http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/843-متن-جالب-برای-کارت-عروسی-01.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/843-متن-جالب-برای-کارت-عروسی-01.html متن جالب برای کارت عروسی-01

متن کارت عروسی افراد معمولا حرف دل آنهاست. و سخنی کز دل برآید لاجرم بر دل نشیند . ما تعدادی از دل نوشته های دوستانمان را اینجا برایتان مینویسیم . تعدادی متن جالب برای کارت عروسی را باهم میخوانیم.

 • به سنت عشق گرد هم میآییم
 • آنجا که دوست داشتن تنها کلام زندگی ست
 • این شب را با ما همراه باشید...

 

 • آری آغاز دوست داشتن است
 • گرچه پایان راه ناپیداست
 • من به پایان دگر نیندیشم
 • که همین دوست داشتن زیباست

 

 

 • آغاز می‌کنیم زیستن را
 • بهم پیوستن
 • و یکی شدن را
 • لطف حضور شما در جشن این آغاز، مایه شادی ما خواهد بود

 

 

 • ما در این محفل انس،
 • در عبادتکده نورانی خود
 • از دورترین فاصله‌ها به هم رسیدیم
 • و تا اوج بودن با همیم .تا همیشه ؛ تا ابد
 • با حضورتان شادیمان را چندین برابر کنید

 

 

 • من و او همسفری یک دل و یکدانه شدیم
 • همره دل شدگان راهی میخانه شدیم
 • قدمی رنجه کنید و در ما بگشایید
 • طرب اینجاست بیایید که پیمانه شدیم

 

 

 • شب عاشقان بیدل چه شبی دراز باشد
 • تو بیا که از سر شب در صبح باز باشد

 

 

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:17 +0430
کارت عروسی سری اول http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/842-کارت-عروسی-سری-اول.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/842-کارت-عروسی-سری-اول.html کارت عروسی

یکی از هیجان انگیزترین قسمت های برنامه ریزی برای گرفتن جشن عروسی ، انتخاب و سفارش کارت عروسی است . این دینای داغ و پرش ور هر روز رنگ های تازه تری به خود میگیرد . خیایبان ظیرالسلام و خیابان جمهوری معدن اصلی این کارت ها با طرحها و رنگهای مختلف اند . ما هم چند نمونه کارت عروسی را به شما معرفی و نشان میدهیم.

 

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:08 +0430
کیک عروسی زرد رنگ - سری اول http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/829-کیک-عروسی-زرد-رنگ-سری-اول.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/829-کیک-عروسی-زرد-رنگ-سری-اول.html کیک عروسی زرد رنگ - سری اول

گاهی اوقات ظاعر یک کیک انقدر جذاب است که ناخواسته ما را وسوسه به چشیدن میکند . یک طعم دلچسب به همراه یک چهره ی زیبا از یک کیک بسیار وسوسه کننده است . ما به شما چند نمونه و طرح را پیشنهاد میکنیم.

 

کیک عروسی

 

کیک عروسی

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:18 +0430
کیک عروسی آبی رنگ-سری اول http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/828-کیک-عروسی-آبی-رنگ-سری-اول.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/828-کیک-عروسی-آبی-رنگ-سری-اول.html کیک عروسی آبی رنگ

کیک عروسی صرفا یک تکه شیرینی خوش طعم نیست . در واقع یک جزئیت خیلی مهم است که سلیقه ی عروس و داماد را در شب عروسی به نمایش میگذارد . این تجلی گاه هیجان انگیز زیبایی گاها نمادی میشود که تا مدتها در خاطر مهمانانتان باقی خواهد ماند . در این جا ما مدلهایی از کیک های عروسی آبی رنگ را به شما نمایش میدهیم.

کیک عروسی

 

کیک عروسی

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:18 +0430
کیک های عروسی با رنگ سال 2018 http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/793-کیک-های-عروسی-با-رنگ-سال-۲۰۱۳.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/793-کیک-های-عروسی-با-رنگ-سال-۲۰۱۳.html کیک های عروسی با رنگ سال 2018

لحظه ای خاص برای برش کیک در مراسم عروسی بهترین بخشی از جشن عروسی است.
رنگ کیک به رنگ عروسی و سبک آن بستگی دارد. در اینجا ما می خواهیم رنگ بنفش در کیک عروسی را انتخاب کنیم .

]]>
arusiran@gmail.com (عروس) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:03 +0430
جمله ها زیبا برای درج در کارت عروسی http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/787-جمله-ها-زیبا-برای-درج-در-کارت-عروسی.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/787-جمله-ها-زیبا-برای-درج-در-کارت-عروسی.html متن کارت عروسی

جمله ها و متن های بسیار زیبا و قشنگ برای درج در کارت عروسی خود را از اینجا انتخاب کنید

]]>
arusiran@gmail.com (عروس) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:06 +0430
زیباترین ایده های کیک عروسی با طرح گل - سری اول http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/761-زیباترین-ایده-های-کیک-عروسی-با-طرح-گل-سری-اول.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/761-زیباترین-ایده-های-کیک-عروسی-با-طرح-گل-سری-اول.html کیک عروسی با طرح گل

استفاده از گل در سراسر عروسی یک اتفاق معمول است. اگرچه تازه آن همواره بهتر است، یک ایده جالب برای زیباتر شدن عروسی شما می تواند استفاده از گل های زیبا بر روی کیک عروسی شما باشد.

]]>
arusiran@gmail.com (عروس) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:04 +0430
چند مدل از تزیین چاقوی کیک عروسی(آلبوم شماره 2) http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/592-چند-مدل-از-تزیین-چاقوی-کیک-عروسی-آلبوم-شماره-2.html http://arus.ir/عروس/برنامه-ریزی-عروس/کیک-و-کارت-عروسی/item/592-چند-مدل-از-تزیین-چاقوی-کیک-عروسی-آلبوم-شماره-2.html چند مدل از تزیین چاقوی کیک عروسی(آلبوم شماره 2)

 چند مدل زیبا از تزیین چاقوی کیک عروسی را در این مجموعه می بینید که می توانید با ایده گرفتن از این مدلهای چاقوی کیک عروسیتان را به زیباترین شکل تزیین کنید

]]>
arusiran@gmail.com (عروس) کیک و کارت عروسی Tue, 01 May 2018 04:02:07 +0430