عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس حلقه ازدواج و جواهرات حلقه ازدواج نکات مهم در خرید حلقه ی ازدواج
دوشنبه, 17 آذر 1393 15:17

نکات مهم در خرید حلقه ی ازدواج

نوشته شده توسط 
حلقه ی ازدواج حلقه ی ازدواج

خرید حلقه ازدواج یکی از مهمترین  و واضح ترین قسمت های هر خرید عروسی است که معمولا هیچکسی آنرا حذف نمیکند ، ولی معمولا تا  پای خرید به میان می‌آید، وسواس خرید به میان می آید.ما به شما در انتخابی و خرید طلایی موفق کمک میکنیم.
تفاوت حلقه ازدواج  با انگشتر نشان
برای خرید انگشتر نشان دنبال انگشترهای بزرگ و پرنگین نباشید. لزوما آنها حلقه به شمار نمی‌آیند. معمولا انگشتر نشان ظریف است و روی آن یک ردیف نگین و یا یک نگین درشت کار شده است. شما حتی می‌توانید یک حلقه طلایی ساده را به عنوان حلقه ازدواج‌تان انتخاب کنید. و  برای جشن ازدواج از انگشترهای پرنگین را بعنوان حلقه ازدواج‌تان استفاده کنید . دقت کنید که حلقه و انگشتر شما باید با یکدیگر هماهنگی رنگ و جنس داشته باشند.

یک پیشنهاد : حلقه‌تان را سفارش بدهید
اگر نسبت به رنگ و شکل حلقه ازدواجتان خیلی حساس هستید و مدل‌های موجود در بازار را نمی‌پسندید، می‌توانید یک مدل حلقه ازدواج‌ را که می‌پسندید از اینترنت  پیدا کنید ،  یک جواهرسازی معتبر پیدا کنید و از او بخواهید عین آن حلقه را برایتان بسازد. در انتخاب جواهر سازتان دقت کنید  تا حلقه شما را دقیقا با همان ظرافت مورد نظرتان بسازد.

به نگین‌ها دقت کنید
به نگین‌ها خوب دقت کنید. بهتر است هر نگین در یک قاب از جنس طلا، محکم شده باشد چون در غیر این صورت احتمال افتادن و جدا شدن نگین‌ها بیشتر است. بدانید نگین‌هایی که با چسب به انگشتر چسبیده شده‌اند ممکن است با ضربه و زمین خوردن حلقه شما جدا شوند و مسلما دوباره جایگزین کردن این نگین‌ها گران تمام می‌شود.

بهتر است که حلقه‌های جفت بخرید
گاها پیش می آید که عروس و دامادها دنبال حلقه‌های یک جور نمی‌گردند چون  حس میکنند که ، حلقه عروس کمی مردانه و حلقه داماد کمی خصوصیات زنانه خواهد داشت  . ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم دنبال یک ست جفت برای حلقه هایتان باشید .
انواع گرد را انتخاب کنید
برخی از حلقه‌ها، در طراحی‌شان زایده‌های تیزی دارند که نگین‌ها روی این زائده‌های تیز وصل می‌شوند. هنگام کار روزمره این تیز‌ی‌ها به این سو و آن سو می‌گیرند و احتمال جدا شدن نگین‌ها از انگشتر وجود دارد.


یک نکته کلیدی : حلقه هایتان را یک سایز بزرگ‌تر بخرید
وقتی برای خرید حلقه می‌روید، حلقه‌هایی را بخرید که برای دست شما تنگ و جفت و جور نباشند. بالاخره قرار است شما این حلقه را یک عمر دست کنید. در طول این سال‌ها ممکن است چاق شوید و حلقه دیگر قابل استفاده نباشد. اگر حلقه شما اندکی گشاد باشد می‌توانید آن را تنگ کنید ولی به دست کردن حلقه تنگ خیلی دشوار است.

خواندن 1583 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image