عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
مدیر فنی سایت

مدیر فنی سایت

طراح و پشتیبان فنی سایت

آرایش چشم ها:

قبل از انتخاب مدل آرایش چشمو تکنیکی که برای آرایش به کار میبرید،خیلی مهم است که سایه چشم خوب و درستی را به کار ببرید. برای اینکه از انتخاب صحیح سایه چشم خود مطمئن شوید، چند بار آن را امتحان کنید

به مشابه یک عروس زیبای پاکستانی در شب نامزدی و عروسی خود بدرخشید . یک عروس ، به مشابه یک ملکه ی خوشبخت سوار بر اسب آرزوهایش در این شب ها باید به زیباترین چهره دیده شود.

 

 

 

با طرح های بسیار جذاب لباس عروس های یقه 7 در زیبایی غوطه ور شوید . به مانند پریان دریایی لباس بپوشید و به مانند پریان دریایی دیده شوید . لباس های عروس یقه 7 در هر طرح و رنگی که باشند شما را بشدت برازنده و لوند نمایش خواهند داد.

 

لباس عروس یقه 7

 

پرستون بایلی یکی از بزرگترین طراحان سالن های جشن و عروسی در کل دنیاست . البته ایشان طراحی جشن ها و مراسم های بسیار زیادی را در طول زندگی شغلی خود داشته اند . ایشان بزرگترین اشتباهات زوج ها در انتخاب و تهیه دسته های  گل در عروسی را در 30 سال کار خود به شرح زیر میداند.

5 تا از بزرگترین اشتباهات زوج ها در انتخاب و تهیه دسته های  گل در عروسی

 

 

1-      دست کم گرفتن هزینه ی گل ها

معمولا زوج ها هنگام عروسی به موارد بسیاری از جمله محل برگزاری ، لباس عروس و کت و شلوار ، مهمان ها  و ... تمرکز میکنند و در قریب به اتفاق موارد گل ها – دسته گل عروس ، گل روی میزها و ... – نادیده گرفته می شوند . و زمانی که تصمیم به دیزاین فضای سالن – در روزهای آخر – و یا خرید دسته گل عروسی مطابق خواسته شان میرسند دچار شوک میشوند .  انتخاب مکانی که از گل ها استفاده کنیم بسیار حائز اهمیت است . ورودی های سالن و راهروهای اصلی جزئی از مهمترین قسمت های مورد علاقه ی زوجین برای زدن گل هاست ، به انضمام سر میزها و ده ها جای  دیگر که شاید از دیدگاه بیرونی حتی دیده نشود . ما به شما پیشنهاد میکنیم که در این مواقع از یک طراح استفاده کنید . مطمئن باشید همکاری با یک طراح با حفظ انتظارات شما تا حد زیادی در هزینه های شما صرفه جویی میکند .

 

2-      استفاده آشفته از گل ها

اینکه شما در عروسیتان به دنبال خلق شبی رویایی باشید کاملا طبیعی و ارزشمند است . ماندگار کردن شبی عالی و فوق العاده انتظار تمامی اطرافیان شما از شماست . اما ما به شما پیشنهاد میکنیم که بصورت آشفته از گل ها استفاده نکنید . شما میتوانید برای مثال از یک لوستر زیبای سقفی استفاده کنید

 

 

3-      در انتخاب ها سرسخت هستند

بسیاری از عروس خانم ها به یک گل خاص علاقه مندند و تمام تلاش خود را میکنند تا این گل خاص را در دسته گل خود استفاده کنند . ما به شما پیشنهاد میکنیم که انتخاب دسته گل را به پیشنهادات گلفروش بسپارید . این مردان و زنان هنرمند قطعا بهتر از شما بازارگل و ترکیب گل ها را میشناسند . آنها تلاش دارند که چیزی منحصر به شما و خاص رابرایتان تدارک ببینند.

 

 

4-      استفاده از گل های فصل های دیگر

قطعا استفاده از گل های فصلی از هزینه ی کمتری برخوردارند و این دقیقا یعنی مدیریت هزینه ها – شما میتوانید از حجم بسیار بالایی از گل ها با هزینه ای نازلتر بهره مند شوید . اگر گل فصل را شناسایی کرده باشید و از گل های فصلی استفاده کنید. ( البته ما به شما خواهیم گفت که گل های فصلی کدامند )

 

5-      انتخاب گل ها براساس ظاهر و جنبه های دیداریشان

بسیاری از گل ها همانند نیلوفر دارای عطر بسیار قوی ای هستند . در انتخاب و چیدمان گل ها همه ی حواس را برای یک چیدمان ایده آل درنظر بگیرید . دقت و توجه تنها به یک حس ( مثلا بینایی ) از تمامیت ماجرا می کاهد.

 

منبع : bridalguide.com

صفحه1 از2
Body
Background Color
Text Color
Background Image