عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس لباس عروس دانستنی های لباس عروس 7نکته طبی درباره اجاره لباس عروس
چهارشنبه, 05 آذر 1393 16:30

7نکته طبی درباره اجاره لباس عروس

نوشته شده توسط 
اجاره لباس عروس اجاره لباس عروس

برای آنکه خاطره زیباترین شب زندگیتان را با یک بیماری پوستی خراب نکنید  برای اجاره لباس عروستان به این نکات  بهداشتی توجه کنید!

1.معمولا لباس عروس برای ساعت هایی طولانی در تن شماست از آنجا که میزان فعالیت فیزیکی شما در روز عروسی زیاد است وشما تا آخر شب در یک مهمانی  پر از جمعیت قراردارید به طور حتم بدنتان بیشتر از روزهای عادی عرق می کند وباعث خیس شدن لباستان می شود به دلیل مرطوب شدن لباس در اثر تعریق زیاد امکان آلودگی آن به انواع قارچ ها وبرخی از میکروب ها بیشتر می شود .اگر عروسی که برای اولین بار لباسی را می پوشد ،به برخی از بیماری های پوستی قابل انتقال مانند پیتیربازیس یا کاندیدا مبتلا باشد امکان انتقال بیماری اش به شما که این لباس را می پوشید، وجوددارد.

 

2.یکی دیگر از نگرانی هایی که درمورد لباس عروس های کرایه ای وجود دارد،آغشته بودن انها به انواع عطرها ،دئودورانت های یا حتی محصولات معطر آرایشی است که معمولا آرایشگرها برای عروس استفاده می کنند .ممکن است شمابه انواعی از این محصولات معطر حساسیت داشته باشید وبا پوشیدن لباس کرایه ای دچار اگزمای تماسی آلرژیک نسبت به آن ماده معطر یا ضدعرق شوید وشب عروسی تان بایک حساسیت پوستی ساده خراب شود.

 

3.چند راه برای رهایی از مشکلات پوستی ناشی از پوشیدن لباس عروس وجود دارد واولین کاری که می توان برای پیشگیری از ایجاد این ناراحتی های پوسیتی پیشنهاد کرد ،پوشیدن لباس های نو ودست اول است .درست است که هزینه کردن برای لباسی که قرار است فقط یک شب پوشیده شود از نظر خیلی ها کار چندان به صرف ای نیست اما اگر توانایی مالی به شما اجازه می دهد ،لباس عروس را خودتان سفارش دهید وپس از پوشیدن در شب عروسی ،آن را کرایه دهید یابا قیمتی کمتر به همان مغازه بفروشید.

 

4. خیلی از فروشند ها به دلیل از بین نرفتن آهار لباس عروس از شستن کامل آن صرف نظر می کنند وفقط قسمت هایی که خیلی کثیف شده باشد را برای تمیز کردن به خشک شویی می سپارند .اگر قرار است لباس عروس کرایه کنید،از تمیز بودن کامل لباس وشستشوی آن در خشکشویی کاملا مطمئن شوید،برای این کار می توانید تمام قسمت های داخلی وخارجی لباس را بررسی کنید تا متوجه شوید ادعای مغازه دار درباره شسته وتمیز بودن لباس درست است یا نه.

 

5.اگر متوجه شدید لباسی که قرار است کرایه کنید،شسته نشده،به فروشنده بگویید به شرطی لباس را برمی دارید که خودتان آن را پیش از استفاده به خشکشویی بدهید.

 

6.پس از تحویل گرفتن لباس از خشک شویی هم می توانید یک با ردیگر فقط آستر آن را درخانه اتو کننید تا دیگر نگران ناراحتی های پوستی نباشید .

 

7. راهی دیگر نیز برای مطمئن شدن از تمیزی لباس وجود دارد در صورتی که فروشنده اجاره شستن لباس را به شما نمی دهد شما می توانید با صرف کردن هزینه اندکی از یک خیاط ماهر بخواهید تا آستر لباس را برایتان عوض کند به این ترتیب امکان ناراحتی های پوستی احتمالی را درخودتان به حداقل برسانید.

 

 

گردآوری از گروه عروس

خواندن 2532 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image