عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس مشاوره ازدواج دوران بعد از ازدواج چگونه شوهر خود را به زندگی وفادار نگه دارید
دوشنبه, 21 اسفند 1391 17:26

چگونه شوهر خود را به زندگی وفادار نگه دارید

نوشته شده توسط 
شوهر خود را به زندگی وفادار نگه دارید شوهر خود را به زندگی وفادار نگه دارید

اگر اول از هر چیزی به موهای شما جذب می‌شود از آنها به خوبی مراقبت کنید. از سوی دیگر اگر لبخند شما را دوست دارد همیشه لبخند خود را برای او داشته باشید

نگهداری و بهتر کردن چیزهایی که اول از همه درشما توجه او را جلب می‌کند
اگر اول از هر چیزی به موهای شما جذب می‌شود از آنها به خوبی مراقبت کنید. از سوی دیگر اگر لبخند شما را دوست دارد همیشه لبخند خود را برای او داشته باشید. به این وسیله او در یادش خواهد ماند که شما برای همیشه فوق‌العاده خواهید بود.

مرد خود را در زندگی‌اش یاری کنید
مردها همیشه در زندگی مردانه رفتار می‌کنند ولی گاهی اوقات دچار سردرگمی می‌شوند. آن‌ها به سادگی درباره وضعیت سردرگم خود چیزی به شما نمی‌گویند. بنابراین اگر فکر می‌کنید که مرد شما در نوعی دردسر گرفتار شده ، به او انگیزه بدهید و در دست‌یابی به اهدافش به او کمک کنید. درباره رویاهایش با او صحبت کرده و به او بگویند در همه اوقات کنار او خواهید بود.

از برخی رفتارهای رومانتیک صرف نظر نکنید
به طور ناگهانی کار رمانتیکی انجام دهید تا لبخند بزرگی را بر صورتش ببینید. به گزارش پرشین وی برای مثال اگر در یک شب زمستانی احساس سرما می‌کند ، فقط یک فنجان قهوه یا چای داغ به او بدهید ، بدون آنکه خودش از شما این درخواست را کند. آن را روی میزش گذاشته ، پیشانی او را بوسیده و به او لبخند بزنید و دور شوید. او مطمئناً خوشحال خواهد شد که شما بخشی از زندگی او هستید.

به او اجازه ندهید همه مسائل مورد نظرش را از دیدگاه شما مثبت ببیند
حوصله مردان از زنانی که هرگز آن‌ها را به چالش نمی‌کشند سر می‌رود. بنابراین در برخی موارد نظر خود را داشته باشید. نباید بر روی همه ایده‌ها و نظرات او تنها سر تکان دهید. این کار در حقیقت نشانه عاشقانه‌ای نیست. در عوض برخی اوقات بگذارید ناز شما را بخرد.

مردان دوست دارند احساس مردانه داشته و مفید باشند
بنابراین در زمان مناسب از آن‌ها کمک بخواهید. به شیوه صحیح می‌توانید درباره چیزهای کوچک حتی نگه داشتن بسته‌های خریدتان از آنها کمک بخواهید.

بدون هیچ دلیلی او را محکم در آغوش بگیرید
مردان در چنین وضعیتی مثل کره آب خواهند شد. مردان همیشه آغاز گر این حرکت نیستند ولی برخی اوقات این حرکت را از جانب شما دوست دارند.

در مورد افراد مذکری که می‌شناسید و ملاقات می‌کنید به او اطلاع دهید
به او در این مورد احساس آرامش بدهید که اگر یک‌دفعه شما را با فردی که شاید مثلاً همکارتان و یا آشنای دیگری دید احساس امنیت کند. به گزارش پرشین وی او در این وضعیت احساس امنیت خواهد کرد چرا که از قبل آن فرد را می‌شناسد و همچنین نشان می‌دهید که چیزی را از او مخفی نمی‌کنید.

اعتماد خود را به او نشان دهید
به او اعتماد داشته و بگذارید او زمان‌هایی را با دوستانش بگذراند. تنها یک بار با او تماس بگیرید تا از او سالم رسیدن او اطمینان حاصل کنید.مردان به زنانی که به آن‌ها اعتماد می‌کنند بیشتر جذب می‌شوند.

زن شادی باشید و روش شادی را نسبت به زندگی داشته باشید
خود به خود در اطراف او باشید و به لطیفه‌هایی که تعریف می‌کند بخندید. اجازه بدهید باور کند که شما با بودن در کنار او خوشحال هستید.

گاهی سر به سر او گذاشته و آسان صرف نظر نکنید وگرنه او شما را کسل کننده خواهد یافت
بگذارید گاهی به دلیلی برایتان شکلات و یا.. بگیرد ، به او اجازه بدهید کمی ناز شما را بکشد چرا که باعث می‌شود شما را جدی‌تر بگیرد ، ولی در کج خلقی خود هرگز زیاده‌روی نکنید.

 

گردآوری توسط گروه عروس

خواندن 2155 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image