عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس مشاوره ازدواج دوران بعد از ازدواج بعد از ازدواج چگونه لباس بپوشیم؟
چهارشنبه, 10 دی 1393 12:33

بعد از ازدواج چگونه لباس بپوشیم؟

نوشته شده توسط 

معمولا نوع لباس هایی که مردان برای همسرشان می پسندند، با آن چیزی که مورد علاقه خود زن ها است زمین تا آسمان فرق دارد و در هر دوره ای این لباس ها خاص همان دوره است .ما در اینجا پوشش های مناسب بعد از ازدواج در منزل را به شما متذکر میشویم.

1-       دامن :
بیش از 75 درصد مردان عقیده دارند که زنان باید بیش از هر آیتم دیگری در پوشاک، دامن و پیراهن بپوشند و دامن هایشان نیز نباید خیلی کوتاه باشد واگر چاک دارد چاک آن باید در طرفین باشد.

2-      پیراهن :
100 درصد از مردان هممسرشان را در پیراهن بیشتر دوست دارند. جالب است بدانیم در نظر آقایان پیراهن برای زن ها در هر سنی جذابیت زنانه دارد. دراین میان پیراهن های مشکی نیمه کوتاه بهترین انتخاب هستند. تنها 25 درصد از مردان از پیراهن های ماکسی خوششان می اید.

3-      تونیک :

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما تعداد محدودی از مردان هستند که از تونیک خوششان میاید.بنظر اکثر آنها تونیک گشاد بوده و زیبایی زن را به خوبی نشان نمی دهد.

4-      شلوار :
آقایان واقعا می خواهند که همسرشان برایشان دامن بپوشد و نسبت به نه شلوار و تیپ مردانه اصلا حس مثبتی ندارند . ولی بااینحال وقتی زن ها شلوار کشی و کفش پاشنه بلند می پوشند خیلی خوششان میاید

5-      رنگ لباس :
مردها پارچه های تک رنگ را ترجیح میدهند.عکس ها و رنگ های گوناگون به آنها اجازه تمرکز بر خانم ها را نمی دهد.

6-      کفش:
 65درصد از مردها دوست دارند که خانمشان کفش پاشنه بلند بپوشد و تنها 20 درصد گفته اند که کفش کتانی یا بدون پاشنه نیز برایشان فرقی نمیکند.

7-      جواهرآلات:
اگر تعداد کمی جواهرالات استفاده کنید شوهرتان از آن خوششان میاید اما آنها نمی خواهند بدانند که جنس آن چیست و چقدر ارزش دارد.

خواندن 1785 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image