عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس آیینه و شمعدان بورس خرید آینه وشمعدان در تهران
شنبه, 21 بهمن 1391 13:33

بورس خرید آینه وشمعدان در تهران

نوشته شده توسط 
خرید آینه وشمعدان خرید آینه وشمعدان

آینه و شمعدان از آن اقلامی است كه در سفره عقد به چشم می‌آید. بنابراین چشم و هم چشمی در خرید آن زیاد است. اما اگر اهل چشم و هم‌چشمی ‌نیستید، می‌توانید آینه و شمعدان‌های مدرنی را که چندان هم گران نیست ، انتخاب کنید.

البته آینه و شمعدان انواع مختلفی داشته و در حال حاضر نقره آن طرفدار بیشتری دارد چون علاوه بر زیبایی، قیمتی هم هست و یک نوع سرمایه گذاری به حساب می آید.

 

اولین نکته در انتخاب

فضای خانه تان را در نظر بگیرید اگر فضای کمی دارید آینه وشمعدانی کوچک انتخاب کنید که بعداً

به دردسر نیفتید.

به كجاها سر بزنید؟

برای خرید آینه و شمعدان، خیابان مخبرالدوله‌ تهران به شما حق انتخاب بیشتری می‌دهد. در این مرکز خرید، آینه و شمعدان در طرح‌ها و جنس‌های گوناگون در دسترس هستند.

بازار تهران يكي ديگر از جاهايي است كه مي‌توانيد به راحتي در آن آينه و شمعدان مورد نظرتان را با قيمتي كه درنظر گرفته‌ايد، پيدا كنيد.
عتیقه‌‌فروشی‌های بالای شهر هم آینه و شمعدان‌هایی دارند که طرح‌ها و قیمت‌های‌شان، هوش از سر آدم مي‌پراند. اگر وسع مالي داريد گاه بايد تا 20میلیون تومان برای خرید از این آنتیک‌‌فروشی‌ها کنار بگذاريد؛ نمونه اين آنتيك فروشي‌ها در راسته خيابان شريعتي زياد است و كافي است سري به اين خيابان بزنيد تا انواع آينه و شمعدان را در آن ببينيد. اگر با يكديگر به اين نتيجه رسيديد كه آينه و شمعدان نقره بخريد بهتر است سري به گالري نقره كامران بزنيد؛ اين گالري كه در خيابان شريعتي مركز تجاري نگين قلهك است ويژگي‌اش ارائه بي‌واسطه نقره است.

اگر می خواهید جاهای بیشتری راهم بگیریدبه خیابانهای امیراکرم، ابوسعیدو یافت آباد هم سری بزنید مطمئنا می توانید آینه وشمعدانی زیبا بخرید.

راستی از انواع مارک‌های ایرانی هم مظفریان ایرانی،‌ ایران لوستر، آذین، آرین، آزاد،‌ استیل برنز، پرهام و . . . بازارهای پر مشتری‌تری دارند،‌ پرمشتری‌تر!!

 

گردآوری توسط گروه عروس

خواندن 31624 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image