عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس لوازم جانبی عروس و داماد معرفی بهترین بورس های مانتو در تهران
دوشنبه, 07 اسفند 1391 19:11

معرفی بهترین بورس های مانتو در تهران

نوشته شده توسط 
بورس مانتو بورس مانتو

خرید و انتخاب مانتو در شهری مثل تهران که هر گوشه آن پر است از مراکز خرید و فروشگاه های زیاد کار چندان سختی نیست اما همین موضوع بیشتر اوقات باعث سردرگمی افراد برای انتخاب هایشان می شود. در ادامه می توانید بهترین بورس های مانتو در مناطق مختلف تهران را بررسی و مناسب ترین آنها را انتخاب کنید.

 

·         مرکز

اگر فاصله تان تا خیابان فاطمی یا میدان هفت تیر کم است، بهترین انتخاب برای شما این دو بورس مهم در مرکز شهر است. در حال حاضر تعداد محدودی از مانتو فروشی های این منطقه نیز تخفیف های 20 تا 30 درصدی برای اجناس شان در نظر گرفته اند که می تواند فرصت مناسبی برای خرید باشد. مهم ترین ویژگی انتخاب این دو بورس تنوع در نوع طراحی، رنگ بندی و قیمت آنهاست. از مانتوهای رسمی و اداری تا انواع مدل های مجلسی در این فروشگاه ها قابل دسترس است... بیشترین قیمت اما برای مانتوهایی است که مجلسی و تابستانی هستند. تقریبا تمام مانتوهای این فروشگاه تولید داخلی هستند.
 ولیعصر اگر از هفت تیر دور هستید پیشنهاد بعدی خیابان ولیعصر حوالی چهار راه ولیعصر تا جمهوری مکان مناسبی است که می توانید به آنجا مراجعه کنید معمولا اجناسی که در این محدوده ارائه می شوند کمی گران تر اند اما در عوض کیفیت مطلوبی دارند .

·         غرب

اگر در غرب تهران ساکن هستید چند بار در سال گذرتان به مراکز خرید میدان صادقیه و مراکز خرید میدان صنعت و میلاد نور خواهد افتاد.در این مراکز هم مانتوهای زیبایی است که حتما مورد پسندتان واقع می شود.

·         جنوب

مناسب ترین انتخاب در این منطقه مرکز خرید رضا است. حتی اگر مسیرتان از این محل دور باشد دسترسی به آن با یک خط مترو بسیار آسان است. قیمت های مناسببیشتر فروشگاه ها، این امکان را به مشتری ها می دهد تا با کمترین هزینه خریدشان را انجام بدهند. در این مرکز خرید تعداد انواع مانتوهای مجلسی و اسپورت بیشتر از نمونه های رسمی و کارمندی است. برای انتخاب مانتوهای قیمت پایین بهتر است کمی صبور باشید و به فروشگاه های مختلف سر بزنید چرا که کیفیت های مختلف از این نوع لباس ها تقریبا در تمام فروشگاه ها دیده می شود.

 

·         شمال

این فرضیه درست نیست که در شمال شهر نمی توانید لباس های ارزان قیمت خریداری کنید. مرکز خرید قائم و فروشگاه های نزدیک به آن مناسب ترین مکان با توجه به منطقه است. در این مرکز خرید می توانید برای بودجه ها و سلیقه های مختلف مانتو خریداری کنید. بهتر اگر قصد انتخاب مانتوهای اسپورت یا مجلسی را دارید به این مکان بیایید چرا که مانتوهای رسمی و اداری جایی در این فروشگاه ها ندارد. مهم ترین نکته انتخاب مانتو در مرکز خرید قائم تنوع رنگ و کیفیت مانتوها است موضوعی که نمی توان به سادگی از آن گذشت.

 

گردآوری توسط گروه عروس

خواندن 14033 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image