عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس لوازم آرایشی و بهداشتی لوازم آرایشی که در سال 2013 نیاز خواهید داشت !!!
سه شنبه, 03 ارديبهشت 1392 14:28

لوازم آرایشی که در سال 2013 نیاز خواهید داشت !!!

نوشته شده توسط 
لوازم آرایشی که در سال 2013 نیاز خواهید داشت !!! لوازم آرایشی که در سال 2013 نیاز خواهید داشت !!!

.وقتی زمان زیادی را برای گپ زدن با آرایشگران حرفه ای گپ بزنید می توانید روند آن ها را برای طراحی مد مو شکافی کرده و چیزهای زیادی را از آن ها یاد بگیرید.مثل سبک آرایش های صورت و ناخن در سال 2013


رژ لب قرمز
قطعا رژلب قرمز جذابیت خاصی می بخشد،مک،آرایشگری حرفه ای است.او می گوید رژلب قرمز شما را منحصر بفرد نشان می دهد.او می گوید رژ لب خود را با سایه ی براق کننده و بی رنگ و هایلایت هایی بر روی استخوان های گونه ست کنید.

 


سایه ی چشم مسی رنگ
دیگر زمان استفاده از سایه های نقره ای و طلایی به پایان رسیده است و اکنون وقت آن است که رنگ هایی هم چون مسی سوخته به شما جذابیت ببخشند.این سایه را می توان با خط چشم های مشکی مناسب با فرم چشم استفاده نمود.

 


لاک زغالی
اینجا نکته ای در مورد ناخن ها وجود دارد:ناخن هایت را زغالی کن!!
این رنگ بسیار فریبنده و شیک است و برای هر سن و هر رنگ پوستی کاربرد دارد.هم چنین می توانید سر ناخن هایتان را با لاک نقره ای براق کنید.

 

 

لاک سبز زمردی
پانتون می گوید رنگ سال 2013 رنگ سبز زمردی است،پس ناخن های خود را با این رنگ طراحی کنید،البته اگراین رنگ به عنوان خط چشم نیز استفاده شود حیرت آور است.

 

 

خط چشم و سایه ی آبی آسمانی
مورفی می گوید:از خط چشم و سایه ی آبی استفاده کنید و حتی می توانید این رنگ سایه را با خط چشم های مایع مشکی استفاده کنید.

 


رژلب بنفش براق
مسلمه این رنگ مناسب دفترکار نیست ،اما این رنگ ظاهر شما را دخترانه ،رویایی،و خوب جلوه می دهد.شاید یه کم ترسناک به نظر برسد.اما باید برای امتحان کردنش جرات به خرج دهید.اگر می خوای شبیه یک باربی باشید باید زندگی عادی را رها کنید.مورفی می گوید این رنگ با رنگ پوست و رنگ موی تیره قابل توجه تر است.

 

هایلایت های صورت
 هایلایت های طلایی و نقره ای جدید نیستند.اما راه استفاده ازآن تغییر کرده است.از این ها به روی پلک هایتان و هم چنین استخوان های گونه استفاده کنید.از نوع سفید یا نقره ای آن برای پوست های روشن های واز نوع طلایی برای پوست های تیره استفاده کنید

 


سایه های چشم پلاتینی
سایه ی پلاتینی چشم های شما را بزرگتر نشان می دهد و برای پوست های به رنگ روشن که نمی توانند از سایه ی مسی استفاده کنند مناسب است .روی پلک ها و داخل چشم هایتان را با این سایه بپوشانید.مهم است که بهمراه استفاده از این سایه از رژ گونه ی پر زرق و برق و یا برق لب پرهیز کنید.

 


رژگونه صورتی روشن
از هر آرایشگری که بپرسید می گوید:رژگونه ی صورتی مات بسیار زنانه و رمانتیک است و تو صیه می شود خانم های شیک این رنگ را امتحان کنند.
 

 

گردآوری توسط گروه عروس

خواندن 5199 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image