لباس عروس | آرایش عروس http://arus.ir Sat, 06 Jun 2020 03:32:32 +0430 MYOB fa-ir لباس عروس اسکارلتی http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/مدل-لباس-عروس/item/903-لباس-عروس-اسکارلتی.html http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/مدل-لباس-عروس/item/903-لباس-عروس-اسکارلتی.html لباس عروس اسکارلتی

لباس مدل اسکارلتی از نام بازیگر نقش اصلی فیلم بربادرفته که اسکارلت نام داشت گرفته شده است . در این فیلم اسکارلت لباسی فوق العاده زیبا با دامنی پر چین و طبقه ای برتن داشت .

در بین مردم ما این نوع مدل دامن پرچین به مدل اسکارلتی معروف شده است و برای لباس عروس بسیار زیبا و جذاب است.

 

 

 

 

 

 

 

لباس عروس اسکارلتی

نوشته شده توسط : گروه عروس

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) مدل لباس عروس Mon, 07 May 2018 03:06:13 +0430
جدیدترین مدل های لباس عروس یقه رومی یا تک حلقه ای http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/یقه-لباس-عروس/item/894-جدیدترین-مدل-های-لباس-عروس-یقه-رومی-یا-تک-حلقه-ای.html http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/یقه-لباس-عروس/item/894-جدیدترین-مدل-های-لباس-عروس-یقه-رومی-یا-تک-حلقه-ای.html جدیدترین مدل های لباس عروس یقه رومی یا تک حلقه ای

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) یقه لباس عروس Mon, 30 Apr 2018 04:03:04 +0430
انواع مدل یقه لباس عروس با توجه به اندام شما http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/یقه-لباس-عروس/item/893-انواع-مدل-یقه-لباس-عروس-با-توجه-به-اندام-شما.html http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/یقه-لباس-عروس/item/893-انواع-مدل-یقه-لباس-عروس-با-توجه-به-اندام-شما.html انواع مدل یقه لباس عروس با توجه به اندام شما

یقه ها بهترین ترفند هستند که گردن شما را کشیده‌تر یا کوتاهتر نشان دهند یا اینکه بالاتنه شما را بلندتر یا کوتاه تر و حتی سینه ها را کوچکتر یا بزرگتر از آنچه هست نشان دهند.

یقه های بلند و عمیق انتخاب خوبی برای افراد باریک و ریزه اندام است و یقه های کم عمق و کوتاه همیشه برای افراد پر و چاق استفاده می‌شوند.

 

اگر بدانید هر مدل یقه برای چه اندامی مناسب تر است می توانید یقه خاص اندام خود را پیدا کنید. برای همین به بررسی چند مدل از یقه که بیشترین استفاده در لباس عروس را دارند با ویژگی های آنها می پردازیم:

 

یقه هفت بلند
این یقه به شکل هفت می باشد . اندازه و ارتفاع  آن از شانه تا فرورفتگی قفسه سینه  متفاوت است

یک یقه هفت بلند وسیله خوبی است که گردن را بلند و کشیده تر نشان دهد در نتیجه برای کسانی که گردن کلفت و کوتاهی دارند بسیار مناسب است.

یقه هفت باز بر روی اندازه سینه‌ها تاثیر خوبی دارد و سینه ها را کوچک نشان می دهد برای کسانی که سینه های درشتی دارند پیشنهاد خوبی است.

 

یقه مربعی

خط افقی این مدل یقه عرض شانه‌ها را فراخ‌تر و پهن تر نشان می‌دهد و برای کسانی که شانه های کوچک دارند مناسب است و بالعکس .
پیشنهاد ما این است که اگر شانه‌های بزرگ و پهنی دارید از این مدل استفاده نکنید.

 

یقه گرد
این یقه مانند یک نیم دایره است و برای همه اندام‌ها مناسب است.

 یقه گرد بهترین انتخاب برای افرادی با بالاتنه بلند است دقت کنید اگر یقه گرد باز انتخاب می کنید چون در این یقه توجه به سینه بیشتر است خواه خط سینه دیده شود یا خیر، پس اگر سینه‌های بزرگی دارید این مدل مناسب اندام شما نمی باشد.

 

یقه دکلته

زیباترین و پرطرف دارترین نوع یقه لباس عروس یقه دکلته یا بدون بند می باشد اگر اندام متناسبی دارید بهترین انتخاب مدل دکلته می باشد خصوصا اگر شانه ها و بازوهای زیبا و ورزیده ای داشته باشید این مدل زیبایی اندام شما را کاملا به رخ می کشد.

 

یقه دلبری

این یقه به صورت قلب است و به یقه دلبری معروف است نوعی یقه دکلته و بدون بند محسوب می شود و چون بسیار ظریف و زنانه است برای لباس عروس بسیار زیبا و شکیل می شود

در این مدل شانه ها صاف تر دیده می‌شوند و یک خط ظریف منحنی از هر سینه دیده می‌شود. همچنین برای گردن‌های کوتاه و پر مناسب است.

اگر شانه‌هایتان کمی افتاده است این مدل برای شما خیلی مناسب است.

 

یقه قایقی

این مدل برای کسانی که شانه های کوچک و افتاده دارند بسیار مناسب است و افتادگی شانه را نشان نمی دهد . اگر می خواهید یقه لباستان کمی پوشیده باشد این مدل مناسبی برای شما خواهد بود.

 

یقه دورگردنی و هالتر

یقه دور گردنی همان طور که از نامش پیداست دور گردن را پوشش می دهد و اگر کمی قطر داشته و ایستاده تر باشد مانند یقه پرنسسی خودش را نشان می دهد .

برای اکثر اندامها مناسب است مخصوصا اگر شانه های فراخی دارید بسیار زیبا خواهید شد.

 

یقه توری بسته

این مدل یقه بیشتر گرد بسته است که جدای از جنس پارچه لباس ،  توری و یا گیپور سبک می باشد. کسانی که دارای بالاتنه کوتاه و سینه های کوچک هستند این مدل مناسبی است که بالاتنه را پرتر نشان دهد.

این مدل برای کسانی که دنبال لباس عروس پوشیده هستند پیشنهاد می شود.

 

یقه رومی

مدل رومی حالتی غیر متقارن دارد و تک حلقه ای روی شانه را پوشش می دهد . روی شانه چپ یا راست بودن آن سلیقه ای است ولی بیشتر مدل ها در سمت چپ شانه هاست . این مدل نیز جز مدلهای پرطرفدار دربین عروس خانم ها می باشد و برای اکثر اندامها مناسب است ضمنا جز یقه های بسته و کم عمق محسوب می شود . همچنین در بعضی از مدلهای دکلته برای زیبا تر شدن لباس تک بندی بر روی شانه قرار می دهند که می تواند جز این نوع یقه هم باشد. در عکس های زیر هر دو نوع مدل را می توانید ببینید.

 

می توانید مدلهای جدید و متنوع از انواع یقه را در مقالات دیگر قسمت یقه لباس عروس  ببینید.

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) یقه لباس عروس Mon, 30 Apr 2018 04:03:04 +0430
مدل یقه لباس عروس (سال 2018) http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/یقه-لباس-عروس/item/892-مدل-یقه-لباس-عروس-سال-2018.html http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/یقه-لباس-عروس/item/892-مدل-یقه-لباس-عروس-سال-2018.html مدل یقه لباس عروس (سال 2018)

هر عروسی دوست دارد که سرویس عروسی اش در شب عروسی جلوه گری تمام عیار باشد و این مستلزم دقت کردن به رنگ آرایش ، گاها رنگ تاج عروس و مهم تر از همه مدل یقه ی لباس عروس خانوم است. در اینجا باهم تعدادی از مدل های یقه ی لباس عروس را میبینیم.

 

 

 

 

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) یقه لباس عروس Mon, 30 Apr 2018 04:03:04 +0430
جدیدترین مدل تاج های عروس http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/item/891-جدیدترین-مدل-تاج-های-عروس.html http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/item/891-جدیدترین-مدل-تاج-های-عروس.html جدیدترین مدل تاج های عروس

جدیدترین مدل تاج های عروس

]]>
vahid.dayyani@ymail.com (مدیر فنی سایت) آرایش عروس Fri, 20 Mar 0775 08:07:03 +0325
جدیدترین مدل های میکاپ عروس http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/item/890-جدیدترین-مدل-های-میکاپ-عروس.html http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/item/890-جدیدترین-مدل-های-میکاپ-عروس.html جدیدترین مدل های میکاپ عروس

آرایش چشم ها:

قبل از انتخاب مدل آرایش چشمو تکنیکی که برای آرایش به کار میبرید،خیلی مهم است که سایه چشم خوب و درستی را به کار ببرید. برای اینکه از انتخاب صحیح سایه چشم خود مطمئن شوید، چند بار آن را امتحان کنید

]]>
vahid.dayyani@ymail.com (مدیر فنی سایت) آرایش عروس Mon, 04 May 2015 14:18:01 +0430
طراحی ناخن عروس-طرح کریسمس03 http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/آرایش-ناخن-و-تتو/item/877-طراحی-ناخن-عروس-طرح-کریسمس03.html http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/آرایش-ناخن-و-تتو/item/877-طراحی-ناخن-عروس-طرح-کریسمس03.html طراحی ناخن عروس

نمونه های جالبی از طراحی ناخن عروس برای شب های زیبای کریسمس. عروس خانم های خوش سلیقه میتوانند از طرحهای نمایش داده شده استفاده کنند.

 

 

 

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) آرایش ناخن عروس Sat, 03 Jan 2015 15:33:06 +0330
طراحی ناخن عروس-طرح کریسمس02 http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/آرایش-ناخن-و-تتو/item/876-طراحی-ناخن-عروس-طرح-کریسمس02.html http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/آرایش-ناخن-و-تتو/item/876-طراحی-ناخن-عروس-طرح-کریسمس02.html طراحی ناخن

اگر شما از آن دسته از آن دسته افرادی هستید که عروسیتان نزدیک است و مایلید مطابق با آداب و رسوم جشن کریسمس عروسی خودرا برگزار کنید ما به شما ناخن های زیر را پیشنهاد میکنیم.

 

 

 

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) آرایش ناخن عروس Sat, 03 Jan 2015 15:25:55 +0330
طراحی ناخن عروس-کریسمس01 http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/آرایش-ناخن-و-تتو/item/875-طراحی-ناخن-عروس-کریسمس01.html http://arus.ir/عروس/آرایش-عروس/آرایش-ناخن-و-تتو/item/875-طراحی-ناخن-عروس-کریسمس01.html طراحی ناخن عروس-کریسمس01

به عروس خانم هایی که در روزهای سرد کریسمس یکی از مراسم خود را برگزار میکنند یا بدیدن اقوام خود میروند طرحهای برفی زیر را پیشنهاد مکنیم.

طراحی ناخن

 

 

 

 

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) آرایش ناخن عروس Sat, 03 Jan 2015 15:10:57 +0330
آرایش مو با موآویز طرح سال 2015-سری اول http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/تاج-و-تور/item/874-آرایش-مو-با-موآویز-طرح-سال-2015-سری-اول.html http://arus.ir/عروس/لباس-عروس/تاج-و-تور/item/874-آرایش-مو-با-موآویز-طرح-سال-2015-سری-اول.html آرایش مو

آرایش موی عروس با موآویز - ما طرح های سال 2015 را به شما نشان مدهیم . امیدواریم که مورد قبول شما باشد.

آرایش موی عروس

 

مدل موی عروس

 

مدل مو عروس

 

 

]]>
amnt142@gmail.com (عروس خانم) تاج و تور Sat, 03 Jan 2015 13:58:19 +0330